Waldorf aan de Werf

Leerkracht(en) kleuterklas met (enige) ervaring (0,6 -wtf 1)

Inclusief & divers

Kom werken op dé plek waar jouw authenticiteit, identiteit & achtergrond een rol mag spelen in het vormgeven van je onderwijs. En help de kinderen uit jouw klas een plek in de wereld te vinden. Samen leren we met hoofd, hart en handen. We zijn een unieke & sterk groeiende school in Amsterdam-Noord die dit jaar haar derde schooljaar in gaat. We zijn gestart vanuit een sterk gedragen ouderinitiatief, onder het bestuur van Stichting Geert Groote Scholen Amsterdam. Lesgeven bij ons betekent een generatie klaarstomen de school verlaat met een inclusief wereldbeeld.

Onze kinderen

Op onze fijne & unieke school staat inclusief denken en werken centraal. Alle kinderen voelen zich welkom, veilig en gezien. Als school willen we dat kinderen, medewerkers en opvoeders trots zijn op hun identiteit en dat alle medewerkers deze diversiteit als kracht zien en benutten. Kinderen krijgen de ruimte om te ontdekken wie zij willen zijn in onze super diverse samenleving.

Jij?!

Zie jij diversiteit als kracht en wil je leren met hoofd, hart en handen meegeven aan leerlingen? Kom dan werken bij onze interculturele basisschool Waldorf aan de Werf. De kleuters kijken uit naar je komst. En ons fijne team collega’s ook.

Waldorfonderwijs is zorgvuldig afgestemd op de ontwikkelingsfasen van kinderen. Als leerkracht stimuleer je de brede ontwikkeling van leerlingen met aandacht voor creatieve, sociaal-emotionele, cognitieve en motorische aspecten.
Het onderwijs op Waldorfscholen kenmerkt zich door een specifiek eigen aanpak:

 • Aandacht voor de seizoenen & de inclusieve jaarfeesten;
 • Periode onderwijs & verhalen vertellen;
 • Belevend leren, kunstzinnig, ambachtelijk en bewegend onderwijs. Kortom: leren met hoofd, hart en handen. Ben jij onze nieuwe collega die zich herkent in de volgende punten:
  • Je bent enthousiast over vernieuwend Waldorfonderwijs;
  • Je gaat uit van absolute gelijkwaardigheid van ieder mens;
  • Je kijkt dwars door hokjes heen;
 • Je houdt van de voeten in de klei, ook letterlijk;
 • Je speelt zelf ook nog met blokken: draagt graag je steentje bij
 • Je zingt niet alleen onder de douche, maar ook graag met z’n allen;
 • Je bent meerdere jaren lesbevoegd.

We bieden jou:

 • Havermelk in je koffie;
 • Een team van pioniers, waarin we van elkaar leren en elkaar helpen;
 • Een baan waarin je jezelf kan ontwikkelen;
 • Autonomie binnen de kaders van het Waldorfonderwijs: je geeft les vanuit je hart en vanuit wie je bent als onderwijsprofessional;
 • Salaris en arbeidsvoorwaarden conform CAO-PO.

Solliciteer vandaag nog

We zijn benieuwd naar jouw verhaal en wat jij kunt betekenen voor onze Amsterdamse leerlingen. Stuur je verhaal, CV en korte motivatie zo spoedig mogelijk naar: personeelszaken@vrijescholenamsterdam.nl

Wil je liever eerst sfeer proeven of je vrijblijvend oriënteren? Maak een afspraak, dan leiden we je rond in onze school. We staan (ook) open voor leraren uit het reguliere onderwijs die zich willen verdiepen in het Wardorf (vrijeschool) onderwijs.

Wie weet tot snel!

Team Waldorf aan de Werf